Podpořte nás

Naše chráněná dílna přivítá Vaši pomoc. 

Lze ji poskytnout následovně:

1. Nákup našich služeb a výrobků

Nakupte si u nás dárkový poukaz na naše služby nebo výrobky.

Nabízíme:

- masáže
- svíčky z přírodních olejů a vosků

- výrobky ze dřeva - škrabadla pro kočky a další

- drobné úklidové práce

- drobné pomocné práce


Poukazy lze koupit i na našem internetovém obchodě nebo je možné nás kontaktovat telefonicky na čísle 774 135 474 a domluvit podrobnosti.  


2. Staňte se naším partnerem či dárcem


Partneři mohou nabídnout nějakou službu, kterou masérna využije a v rámci barteru ji smění za masáže. Možnost aktivně využíváme při propagaci, tisku, pořízení kosmetiky, masážních olejů, drogerie apod.


Dárce přispívá jednorázově či pravidelně na konto TyfloCentra Ústí nad Labem, o.p.s., pod které masérna spadá. Příspěvek půjde na provoz masérny. 

Číslo účtu: 0882980329/0800 
poznámka k převodu: podpora masérny


3. Náhradní plnění


Náhradní plnění je jedna z možností firem, jak plnit povinnost podpory osob se zdravotním postižením (dále OZP). Zákon č. 435/2004, o zaměstnanosti ustanovuje, že zaměstnavatel zaměstnávající více než 25 osob musí zaměstnávat alespoň 1 člověka se zdravotním postižením. Může se však stát, že z různých důvodů nejste schopni zaměstnávat OZP. Povinné plnění lze naštěstí naplnit i dalšími způsoby. Jedním z nich je i odběr našich služeb masérny a našich výrobků.


V současné době spolupracujeme s několika firmami, které poskytují masáže jako benefity svým zaměstnancům. Dojíždíme buď do jejich provozovny, kde máme zřízenou místní masérskou místnost či jejich zaměstnanci dojíždí do naší masérny. Navázané vztahy jsou dlouhodobé a od zaměstnanců máme velmi pozitivní reakce. Na požádání můžeme poskytnout i reference.


V případě zájmu o spolupráci rádi nabídneme zkušební masáže - buď v naší masérně nebo přijedeme s mobilním lehátkem k Vám. Rádi dorazíme i na Vaše firemní akce!


4. GIVT.cz


Pod hlavičkou TyfloCentra Ústí nad Labem, o.p.s. jsme zapojeni do projektu GIVT, který funguje na principu dobrovolného zapojení internetových obchodů. Denně si na nich kupuje mnoho lidí cokoliv, co potřebují. Přitom mohou přispět na jakoukoliv neziskovou organizaci jen tím, že kliknou. Nákup přitom nestojí ani o korunu navíc. 


Najděte si nás a při nákupu nás podpořte. Uděláte radost dvakrát - sobě i nám.

Obrovský dík všem, kteří již přispěli nebo přispějí! 

Objednejte si termín masáže