O  n á s

Objednejte si termín masáže

Masážní salon a pedikúra vznikly v ústeckém TyfloCentru v roce 2014 jako chráněná dílna. Jejím cílem je podpořit integraci nevidomým, osob se zrakovým postižením, případně jiným zdravotním postižením a umožnit jim plnohodnotně pracovat. Masérna se od svého založení považuje za sociální podnik a snaží se naplňovat všechny jeho principy.

V současné době je v salonu zaměstnáno celkem 9 zaměstnanců, z toho 3 plně nevidomé maséry, 1 ZTP pedikéra a maséra, 3 ZTP uklizeče, 1 recepční se ZTP. 

Říká se, že při ztrátě jednoho ze smyslů se posiluje jiný. V případě našich masérů se to projevuje zvýšenou hmatovou citlivostí. Každý z našich masérů a pedikérů má přitom svůj vlastní "rukopis" a specializuje se na určitý typ masáží. Proto je důležité, abyste s recepční konzultovali, co přesně byste potřebovali, případně si masérů a pedikérů ozkoušejte více a vyberte si toho, kdo Vám bude nejlépe vyhovovat.

Naši maséři mají rozdělené směny, ale denně je Vám některý z nich k dispozici průběžně od 9 cca do 18 hod. Ideální je objednat se dopředu, obvykle bývá plno. Můžete ale přijít i bez objednání. V případě, že preferujete vybraného maséra, snažíme se Vám maximálně vyjít vstříc s ohledem na Vaše časové možnosti.

Recepční máme SoňuPavlínu. Obě jsou moc milé a jsou Vám k dispozici.


Masér Ota nejvíce masíruje záda a šíji, ale dobře ovládá i celkovou masáž a manuální lymfodrenáž. Spíš patří k silovějším masérům. 

Masérka Helena masíruje záda a šíji, ale dobře ovládá i sportovní, celkovou masáž a lávové kameny. Spíš patří k silovějším masérům.  

Masérka Iveta nejvíce masíruje záda a šíji, ale dobře ovládá i celkovou masáž a relaxační masáže. Spíš také patří k silovějším masérům. 


Masérka Carmela se zaměřuje na relaxační masáže a masáže reflexní - nohou i rukou. Velmi dobře ovládá také manuální lymfodrenáž. Masáže od Carmely patří k jemnějším. 

Masérka Katka je nováček. Patří spíše mezi silové maséry, umí klasické a sportovní masáže, ale nabízí i masáž hrudníku a obličeje. Velmi dobře si umí poradit se zatuhlými svaly.


Pedikér Petr Vás bude při pedikúře mokrou cestou opečovávat stříháním nehtů, broušením ztvrdlé kůže brusným papírem a nakonec Vám může provést velmi příjemnou reflexní masáž nohou. Jde spíše o delší a jemnější proceduru. Umí také řešit tzv. halluxy na prstech. Mimo jiné se věnuje i baňkování, moxování a tejpování. 

Také bychom Vám rádi představili naše uklízeče Csabu a Magdu a Zuzku, kteří se u nás střídají a starají se o čistotu. Je možné, že se s nimi u nás potkáte.

Těšíme se na Vaši návštěvu.