O  n á s

Objednejte si termín masáže

Masážní salon a pedikúra vznikly v ústeckém TyfloCentru v roce 2014 jako chráněná dílna. Jejím cílem je podpořit integraci nevidomým, osob se zrakovým postižením, případně jiným zdravotním postižením a umožnit jim plnohodnotně pracovat. V současné době je v salonu zaměstnáno celkem 9 zaměstnanců, z toho 3 plně nevidomé maséry, 1 masérku se zrakovým postižením, 1 ZTP pedikéra a maséra, 1 ZTP uklizeče, 1 recepční se ZTP a 1 recepční se zrakovým postižením. 

Říká se, že při ztrátě jednoho ze smyslů se posiluje jiný. V případě našich masérů se to projevuje zvýšenou hmatovou citlivostí. Každý z našich masérů a pedikérů má přitom svůj vlastní "rukopis" a specializuje se na určitý typ masáží. Proto je důležité, abyste s recepční konzultovali, co přesně byste potřebovali, případně si masérů a pedikérů ozkoušejte více a vyberte si toho, kdo Vám bude nejlépe vyhovovat.

Naši maséři mají rozdělené směny, ale denně je Vám některý z nich k dispozici průběžně od 9 cca do 18 hod. Ideální je objednat se dopředu, obvykle bývá plno. Můžete ale přijít i bez objednání. V případě, že preferujete vybraného maséra, snažíme se Vám maximálně vyjít vstříc s ohledem na Vaše časové možnosti.

Recepční máme dvě - Vendy a Petru. Obě jsou milé a jsou Vám k dispozici.


Masérka Kamila se u nás specializuje zejména na problémy pohybového aparátu, tj. Dornovu a Breussovu metodu, masáž se cvičením, masáž zatuhlých či skříplých zad. Také ale ovládá masáž lávovými kameny, masáže celkové, aroma masáž či manuální lymfodrenáž. Kamila masíruje spíše více silově. 


Masér Ota nejvíce masíruje záda a šíji, ale dobře ovládá i celkovou masáž a manuální lymfodrenáž. Spíš patří k silovějším masérům. 

Masérka Helena masíruje záda a šíji, ale dobře ovládá i sportovní, celkovou masáž a lávové kameny. Spíš patří k silovějším masérům.  

Masérka Iveta nejvíce masíruje záda a šíji, ale dobře ovládá i celkovou masáž a relaxační masáže. Spíš také patří k silovějším masérům. 


Masérka Carmela se zaměřuje na relaxační masáže a masáže reflexní - nohou i rukou. Masáže od Carmely patří k jemnějším. 


Pedikér Petr Vás bude při pedikúře mokrou cestou opečovávat stříháním nehtů, broušením ztvrdlé kůže brusným papírem a nakonec Vám může provést velmi příjemnou reflexní masáž nohou. Jde spíše o delší a jemnější proceduru. Umí také řešit tzv. halluxy na prstech. Mimo jiné se věnuje i baňkování a moksování. 

Také bychom Vám rádi představili naše uklízeče Csabu a Magdu, kteří se u nás střídají a starají se o čistotu. Je možné, že se s nimi u nás potkáte.

Těšíme se na Vaši návštěvu.