M a s á ž e  G l o b u s

Objednejte si termín masáže

AKTUÁLNĚ 

Dobrý den všem, 

s lítostí oznamujeme, že i přes pokračování spolupráce nemůžeme poskytovat masáže, a to až do odvolání. Pokud se bude něco měnit, ozveme se.

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví.

Váš masážní salon TyfloCentra 


Upozornění

Objednávat se lze 2 měsíce dopředu a max. 24 hodin před realizací masáží či pedikúry. Pokud byste se chtěli přihlásit na poslední chvíli, volejte 774 135 474 s tím, že Vám se volné termíny rezervace již nezobrazí, ale naší recepční ano. Navíc třeba vidí, zda někdo masáž zrušil. Po přijetí rezervace Vám naše recepční objednávku potvrdí či zamítne a ozve se Vám s návrhem jiného termínu. Prosím, uvádějte do objednávky svůj telefon a e-mail, abychom Vás v případě potřeby mohli kontaktovat.

Pokud se objednáváte na pondělí, prosím, proveďte rezervaci nejpozději do pátku, aby masér/-ka měla možnost se na pondělí připravit (o víkendu nemá přístup k rezervačnímu systému). Budeme nyní drobně upravovat časy masáží tak, aby se dostalo na více z Vás. Systém Vás vždy e-mailem upozorní dopředu, max. o půl hodiny až hodinu. Děkujeme za pochopení.

Rušení rezervace

Zrušit rezervaci je možné denně v pracovních dnech do 15:00, a to telefonicky na čísle 774 135 474, od 15:00 - 18:00 lze rezervaci zrušit na to samé číslo SMS zprávou. Zrušit rezervaci lze max. den před realizací masáže či pedikúry (u pondělních masáží prosím rušte masáže v pátek předchozího týdne). 

Realizace masáže

Masérovi/pedikérovi je nutné uhradit na místě poplatek 50 Kč. Prosím noste pokud možno částku přesně, maséři nemusí mít vždy na vrácení. 

Poznámka: Pokud byste měli jakýkoli problém s objednávkou či potřebovali cokoli řešit, prosím volejte: 774 135 474 (recepční - masážní salon).

Při realizaci objednávky je nutné si v kalendáři překliknout z měsíce do měsíce 2021. Toto lze provést šipkou nad kalendářem vpravo nahoře. 

Dovolená/nemoc: nerelevantní

 

D Ů L E Ž I T É !

Rozpis fungování našich masérů/pedikérů:

nerelevantní

Pedikúra

Úterý 10:00 - 17:00 - pedikér Petr (pedikúra Masážní salon TC) 

Čtvrtek 10:00 - 17:00 - pedikér Petr (pedikúra Masážní salon TC) 

Prosíme, na pedikúru se objednávejte s předstihem. Pokud se objednáte den předem, je již obvykle plno. Co se týče objednávek, prosím, objednávejte se každý pod svým jménem. Stává se, že objednáte kolegyni/kolegu a oni na to zapomenou. Nemůžeme se s nimi poté spojit. 

S p o k o j e n o s t  s  m a s é r y:

Velice děkujeme za zpětnou vazbu k masérům. Vážíme si jí. Prosíme Vás, abyste své postřehy a pocity neventilovaly vůči dalším masérům. Řešte prosím případné problémy s paní Bimovou, naší recepční či vedoucí masérny (Honzátková, tel.: 770 110 275). Děkujeme za pochopení.